Edu Valem – lõbus lasteaed armsatele lastele ja hoolivatele lapsevanematele, mis tegutseb alates 2004 aastast.

Millega me tegeleme? Eelkõige loome armastava ja kasulike tegevuste keskkonna, mis aitavad  igal lapsel avada oma andekus ning saada uusi teadmisi.

Me armastame ja oskame töötada, rõõmuga valmistume õppetööks, hindame individuaalsust ja hoolega suhtume oma kasvandikesse.

Meie juures saab õppida lugema, arvutama, rääkima inglise, vene ja eesti keeles. Me tantsime, laulame, osaleme etendustes, mängime huvitavaid „tarkasid“ mänge, tähistame sünnipäevasid, seikleme linnas.

Edu Valem Eralasteaed – on veel tõeline kool eelkooliaealistele. Koolieelikud meelsasti omandavad tulevastele koolilastele vaja minevaid teadmisi ja oskusi: loevad, lahendavad lihtsaid ülesandeid, harjutavad kätt kirjatehnikas, õpivad inglise ja eesti keel, selle jaoks ettevalmistatud ruumides aga voolimise, joonistamise ja aplikatsioonidega – loomingulises töökojas, teevad katseid, õpivad anatoomiat tunnis, mille nimeks „Inimene“.

Ja veel on meil tund nimega “Storytelling”, kus tegevuse käigus ärkavad väikesed geeniused. Lisaks liuväli, elavnurk, miniloomaaed ja veel palju-palju-palju huvitavat.